2. Day 26.08. – Matches

SH SMEDEREVO

Đure Daničića 6, Smederevo

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
8:00 B10 A B141 Orzel Opole Partizan MNE
8:50 B04 A B4 Mladi radnik Partizan BG
9:40 B04 A B5 Voreas Banatul
10:30 B04 A B6 Avatar Smederevo
11:20 G04 A G5 Chek El-kseur Reval
12:10 G04 A G6 National team GB Beograd
13:00 B10 A B145 Novi Beograd Orzel Opole
13:40 B06 B B32 Šamot 65 Orzel Opole
14:30 B04 A B8 Banatul Avatar
15:20 B04 A B9 Partizan BG Voreas
16:10 B09 A B120 Vipers Orzel Opole
16:50 G04 A G8 Reval National team GB
17:40 G04 A G9 Nemanjić Chek El-kseur
18:30 G04 A G7 Beograd Rudar

OŠ DIMITRIJE DAVIDOVIĆ

Ante Protića 3, Smederevo

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
8:00 G06 A G25 Podgorica Mladi radnik
8:45 G06 A G26 Beograd Voreas
9:30 G06 B G28 Umčari Jadran Bluemarine
10:15 B09 A B118 PSG Lavići
10:50 B08 B B86 BFKA VESZPRÉM Šamot 65
11:35 B08 B B87 Hajduk Partizan MNE
12:15 B08 B B88 Lokomotiva Smederevo
12:50 B08 A B83 Mladi radnik Chardafon
13:35 B08 A B85 Partizan BG Lovech 1961
14:20 G06 B G32 Voreas Podgorica
15:05 G06 B G31 Jadran Bluemarine Crvena Zvezda
15:50 B08 A B90 Chardafon Voreas
16:25 B08 B B92 Partizan MNE Lokomotiva
17:10 B08 B B94 PSG II BFKA VESZPRÉM
17:45 B09 A B119 Vipers Smederevo

OŠ ĐURA JAKŠIĆ – KOVIN

JNA 34, Kovin

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
8:00 B06 A B34 Bihorul II  Novi Beograd
8:50 B06 A B35 Sporting Banatul
9:40 B06 A B36 Mladost Avatar
10:30 G08 A G49 Junior Hercules
11:10 G08 B G52 Udarnik Jadran Bluemarine
11:50 G08 A G50 Umčari Voreas
12:30 B06 B B33 Bihorul Fair-play Cernavoda
13:15 B06 B B31 Banatul II Partizan BG
14:00 B08 A B89 Metaloplastika Partizan BG
14:35 B06 A B40 Avatar Bihorul II 
15:20 B06 A B42 Novi Beograd Sporting
16:05 B08 A B91 PSG Mladi radnik
16:40 B06 B B37 Fair-play Cernavoda Banatul II
17:25 B06 B B38 Orzel Opole Bihorul
18:10 B08 A B84 Voreas Metaloplastika

DUNAV

Goranska

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
8:00 B06 B B39 Partizan BG Šamot 65
8:50 G08 B G51 Crvena Zvezda Mladi radnik
9:30 B09 A B121 Smederevo Lavići
10:10 G10 A G77 Rudar Mladi radnik II
10:50 G10 A G78 Mladi radnik Radnički
11:30 G10 A G79 Jabuka Umčari
12:10 G08 B G56 Jabuka Crvena Zvezda
12:50 G08 A G54 Nemanjić Junior
13:30 G08 B G55 Mladi radnik Udarnik
14:10 G10 A G80 Radnički Jabuka
14:50 G10 A G81 Mladi radnik II Mladi radnik
15:30 G10 A G82 Udarnik Rudar
16:10 B08 B B93 Šamot 65 Hajduk
16:50 G06 A G29 Lavići Umčari

JOVAN CVIJIĆ

Dr Jovan Cvijić

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
9:00 B-MINI A MB9 Blue Fortress Smederevo
9:30 B-MINI A MB10 Kispest 1909 II Danube boys
10:00 B-MINI A MB11 Danubius Corabia Palanka
10:30 B-MINI A MB12 Lavići Sporting
11:00 G-MINI A MG7 Radnički Danubius Corabia
11:30 G-MINI A MG8 Bekament Bekament II
12:00 G-MINI A MG9 Beograd Mladi radnik
12:30 B-MINI A MB13 Palanka Lavići
13:00 B-MINI A MB14 Danube boys Danubius Corabia
13:30 B-MINI A MB15 Smederevo Kispest 1909 II
14:00 B-MINI A MB16 Kispest 1909 Blue Fortress
14:30 G-MINI A MG10 Bekament II Beograd
15:00 G-MINI A MG11 Danubius Corabia Bekament
15:30 G-MINI A MG12 Sporting Radnički
16:00 B-MINI A MB17 Kispest 1909 II Kispest 1909
16:30 B-MINI A MB18 Danubius Corabia Smederevo

GIMNAZIJA

Ulica Slobode 3

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
8:00 B10 B B143 Chardafon Smederevo
8:40 B10 B B142 Lavići Umčari
9:20 B10 A B140 Potisje Pletex Novi Beograd
10:00 G06 B G27 Crvena Zvezda Lavići
10:50 G04 A G4 Rudar Nemanjić
11:40 G06 A G30 Mladi radnik Beograd
12:30 B10 B B163 Sporting Chardafon
13:10 B10 B B146 Umčari Smederevo
13:50 B04 A B7 Smederevo Mladi radnik
14:40 B06 A B41 Banatul Mladost
15:30 B10 B B162 Umčari Sporting
16:10 B10 A B144 Partizan MNE Potisje Pletex
16:50 B10 B B147 Lavići Chardafon
17:30 G08 A G53 Hercules Umčari