1. Day 25.08. Matches

SH SMEDEREVO

Đure Daničića 6, Smederevo

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
9:00 B04 A B2 Smederevo Voreas
9:50 G06 A G22 Podgorica Beograd
10:40 B06 B B27 Orzel Opole Partizan BG
11:30 G04 A G1 National team GB Rudar
12:20 G04 A G3 Reval Nemanjić
13:10 G06 A G21 Voreas Mladi radnik
14:00 G06 B G23 Jadran Bluemarine Lavići
14:50 G06 B G24 Crvena Zvezda Umčari
15:40 G08 A G45 Voreas Junior
16:20 G08 B G47 Jadran Bluemarine Crvena Zvezda

OŠ DIMITRIJE DAVIDOVIĆ

Ante Protića 3, Smederevo

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
8:15 B08 B B74 PSG II Partizan MNE
8:55 B08 B B75 BFKA VESZPRÉM Smederevo
9:35 B08 B B76 Hajduk Lokomotiva
10:15 B08 A B72 Mladi radnik Lovech 1961
10:55 B08 A B73 Voreas Partizan BG
11:35 B08 B B80 Smederevo Hajduk
12:20 B08 B B81 Partizan MNE BFKA VESZPRÉM
13:00 B08 B B82 Šamot 65 PSG II
13:40 B08 A B77 Lovech 1961 Voreas
14:20 B09 A B116 Lavići Vipers
15:00 B09 A B117 Orzel Opole PSG
15:40 B08 A B79 Chardafon PSG
16:20 B10 A B136 Orzel Opole Potisje Pletex

OŠ ĐURA JAKŠIĆ – KOVIN

JNA 34, Kovin

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
8:15 B10 B B160 Smederevo Sporting
8:55 B06 A B23 Avatar Sporting
9:45 B06 A B24 Banatul Novi Beograd
10:35 B06 B B25 Bihorul Banatul II
11:25 B10 A B137 Partizan MNE Novi Beograd
12:05 B08 A B71 PSG Metaloplastika
12:45 B06 A B22 Mladost Bihorul II 
13:35 G04 A G2 Beograd Chek El-kseur
14:25 B10 B B161 Sporting Lavići
15:05 B06 B B26 Fair-play Cernavoda Šamot 65
15:55 B08 A B78 Metaloplastika Mladi radnik
16:35 B10 B B138 Chardafon Umčari

DUNAV

Goranska

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
8:00 B04 A B1 Avatar Mladi radnik
8:50 B04 A B3 Banatul Partizan BG
9:40 G08 A G46 Hercules Nemanjić
10:20 G08 B G48 Mladi radnik Jabuka
11:00 B10 B B139 Smederevo Lavići
11:40 G10 A G74 Umčari Mladi radnik
12:20 G10 A G75 Radnički Rudar
13:00 G10 A G76 Mladi radnik II Udarnik

JOVAN CVIJIĆ

Dr Jovan Cvijić

Vreme Uzrast Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B
10:00 B-MINI A MB1 Kispest 1909 Danube boys
10:30 B-MINI A MB2 Blue Fortress Palanka
11:00 B-MINI A MB3 Kispest 1909 II Sporting
11:30 B-MINI A MB4 Danubius Corabia Lavići
12:00 G-MINI A MG1 Sporting Bekament II
12:30 G-MINI A MG2 Radnički Mladi radnik
13:00 G-MINI A MG3 Bekament Beograd
13:30 B-MINI A MB5 Sporting Danubius Corabia
14:00 B-MINI A MB6 Palanka Kispest 1909 II
14:30 B-MINI A MB7 Danube boys Blue Fortress
15:00 B-MINI A MB8 Smederevo Kispest 1909
15:30 G-MINI A MG4 Mladi radnik Bekament
16:00 G-MINI A MG5 Bekament II Radnički
16:30 G-MINI A MG6 Danubius Corabia Sporting